CafeDOST   Free E-MAIL   Free HOMEPAGE      

   


 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 


 

 

 

 


 

  Birbirimizi Duyalım


 

Sanal dünya sakinlerine söyleyecekleriniz olmalı. Lütfen, kendinize yakışan bir ses tonu ile hitap ediniz. Sizi dinliyoruz... 

Tartışma, mesaj ve ilan panoları, sizlerin mesajlarını binlerce kişiye duyurmanızı sağlamak üzere sunulan bir hizmettir.

Panolardaki mesajların içeriği, mesajı yazanların sorumluluğundadır. Panoda rastlayabileceğiniz uygunsuz mesajları editor@cafedost.com adresine bildirebilirsiniz (lütfen pano ismini, mesajın tarihini, mesajın neden silinmesi gerektiğini mesajınızda belirtiniz).

Panolar, propaganda, yasal olmayan eylemlere özendirme ve tesvik, bir kişiyi veya kurumu karalama ve hakeret etme maksatlarıyla kullanılamaz. 


Sana karşı sevgim her Cuma gün getirdiğin çiçek kadar taze ve canlı. Senin kalbinde unutulmuş su verilmeyen kurumaya başlayan bir çiçek gibi görüyorum kendimi. Neden aşkım, neden canım NEDEN NEDEN!!!!

Bayan bayana  dertleşme ve destek panosu

Bu panoda ele alınan konulardan bazıları şöyle: Aldatılmış ve boşanmış hanımlar, karı-koca arasındaki sorunlar, çalışan kadınların sorunları, çocuk yetiştirme.

Bu panoda bayanlar kendi tecrübelerini ve sorunlarını diğer bayanlarla paylaşıyor.


Mesaj panolarında en çok ilgi görenler: Sevgi Nedir, Dert Ortağı, Sizin Şiirleriniz

Tartışma panolarında ilgi bekleyen konular: Beyin Göçü, Doğayı Koruma Bilinci

İlan panolarında ev arkadaşı arayanların ilanlarının arasına bazen kız arkadaş arayanların ilanları da karışıyor. Kız arkadaş arayanlar yanlış yerdeler. Burada kız arkadaş arama panosu mevcut değil. Lütfen o bölümü  ev arkadaşı arayanlara bırakın. Biraz saygı! Lütfen...

 

Mesaj Panoları
Tartışma Panoları
İlan Panoları

  

Copyright © 2000-2001 cafedost.com All Rights Reserved.