CafeDOST   Free E-MAIL   Free HOMEPAGE      

    IRC  |  SMS  |  Müzik  |  Kartpostal  |  Medya  |  Borsa  |  Bize Yazın     

 ücretsiz E-mail
genel bilgi 
dostmail.com 
seckinmail.com 
gencmail.com 
POP3 

 Sohbet
yazılı sohbet 
sesli sohbet 
kameralı sohbet 
resimli sohbet 

 Sorunlar ve rehberlik
sağlık sorunları
hukuki sorunlar
psikolojik sorunlar
mali-muhasebe
işçi-işveren
çalışanın dostu
evlilik sorunları

 Günün
şakası 
yemeği 
haberleri 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 


 
 Sembol Tablosu:
  Java gerektirir
  Java'sız, düz sayfa 
 

 

 

 

MERHABA

Yanlış siteye gelmediniz! Cafedost, Dostmail, Seckinmail ve Gencmail sayfaları 15 Ocak 2001 tarihinden itibaren tek bir site olarak hizmet vermeye başlıyor.

Bu, 150,000'in üzerinde üyeye tek bir gövde olarak hizmet vermek demek. Bu sayı her ay yaklaşık 15,000 civarında artıyor.

Önümüzdeki haftalarda yeni değişiklikleri burada duyuracağız. Aradığınız hizmetlerin bazıları (SMS ve Kartpostal gibi) sayfanın sağ üst köşesindedir. Haber sayfası artık daha sık yenilenmektedir (günde 15 kez). Fıkralar hergün iki kez yenilenmektedir.


 

  Ücretsiz Web Hesabı


 

BU FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRİN

CAFEDOST ziyaretçilerinin kendi web sayfalarını yapmasına olanak tanımak üzere hizmete giren DOSTWEB.com, size 20MB ücretsiz web alanı veriyor. DOSTWEB  üyesi olduğunuz zaman ücretsiz olarak aldığınız her web hesabında, yüzlerce sayfadan oluşan web sitesi yaratabilirsiniz. DOSTWEB üyesi olanlar sadece web hesabı değil, aynı zamanda ücretsiz e-mail hesabı da alıyor. DOSTWEB hesabınızı dilerseniz ticari maksatla, dilerseniz şahsi sayfanızı yapmak üzere kullanabilirsiniz.


 

  Birbirimizi Duyalım


 

BUYRUN, MİKROFON SİZDE

Sanal dünya sakinlerine söyleyecekleriniz olmalı. Lütfen, kendinize yakışan bir ses tonu ile hitap ediniz. Sizi dinliyoruz... 

Tartışma, mesaj ve ilan panoları, sizlerin mesajlarını binlerce kişiye duyurmanızı sağlamak üzere sunulan bir hizmettir.

Panolardaki mesajların içeriği, mesajı yazanların sorumluluğundadır. Panoda rastlayabileceğiniz uygunsuz mesajları editor@cafedost.com adresine bildirebilirsiniz (lütfen pano ismini, mesajın tarihini, mesajın neden silinmesi gerektiğini mesajınızda belirtiniz).

Panolar, propaganda, yasal olmayan eylemlere özendirme ve tesvik, bir kişiyi veya kurumu karalama ve hakeret etme maksatlarıyla kullanılamaz. 

Tartışma Panoları

Mesaj Panoları

İlan Panoları


 

  Gelin Tanış Olalım


 
SANAL DÜNYADA GERÇEK DOSTLUKLAR

1997 senesinden itibaren hizmet veren CafeDOST, şimdiye kadar onbinlerce kişiye yeni dostlar kazandırmaktan kıvanç duymaktadır.

İlk olarak yurtdışındaki Türkler arasında bir iletişim köprüsü kurmak ve yurtdışında yetişen fakat Türkçe yazmak ve konuşmakta zorlanan gurbetçi ailelerin çocuklarının Türkçe öğrenmesini sağlayacak ortam hazırlamak üzere yola çıkılmıştı.

Türkiye'de İnternet kullanıcısı sayısı artması ile CafeDOST ziyaretçi profili oldukça değişmiş durumdadır. Türkiyeden katılan ziyaretçiler için CafeDOST "seviyeli bir tanışma ortamı" olarak kabul görmektedir.

İlk zamanlarda ücretsiz sunulabilen bazı hizmetler, ziyaretci profillerindeki önemli farklılaşma sebebi ile ve üyelerin şikayetleri doğrultusunda ücretli hale getirilmiştir. Servislerin ücretli olması, hem servis kalitesini hem de daha seviyeli, daha güvenli bir tanışma ortamını mümkün kılmıştır.

 

Sanal dünyada tanışanların öyküleri (Bu öyküler sizlerin öyküleri... Siz de anlatın!)

Arkadaş-Bank (Siz de arkadaş-bank'a dostluğunuzu yatırın, yeni dostlar edinin)

  AloDOST.com
Ttanişma ortamının sağlığını temin etmek, seviyenin korunmasını sağlamak için ücretli sunulan servisler:
Alo EVLİLİK
  e-mail adresiniz gizli kalarak yazisin
ARKADAŞ Bul
  7'den 70'e arkadas bul
Dost SOHBET
  duzeyli bir ortamda sohbet edin


 

Copyright © 2000 cafedost.com All Rights Reserved.